Oferta pracy – GŁÓWNY FIZJOTERAPEUTA

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza” poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Fizjoterapeuty do pracy z dziećmi oraz do koordynowania pracą zespołu fizjoterapeutów. Praca od września 2018r.

Wymagania:
– ukończone kierunkowe studia magisterskie wzbogacone o dodatkowe kursy i szkolenia,
-udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie minimum 6 lat ( warunek konieczny),

Oferujemy:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin ( praca od poniedziałku do piątku po 7:35 godziny ).

Oferujemy prace w nowo wyremontowane placówce, atrakcyjne wynagrodzenie (w okresie próbnym 5 tysięcy złotych brutto) oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy rekrutacja@tecza.org.pl w terminie do 31.08.2018r.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli ( oferty bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane)
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:
1) Administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-392), Ks. Piotra Wawrzyniaka 7a;
2) Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
3) Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres poczty elektronicznej Administratora ( podany w ogłoszeniu) ;
4) Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Skip to content