OFERTA PRACY – FIZJOTERAPEUTA

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „Tęcza” poszukuje FIZJOTERAPEUTY do prowadzenia rehabilitacji z dziećmi z różnymi dysfunkcjami.
Wymagania:
– ukończone kierunkowe studia magisterskie (preferowane dodatkowe kursy, szczególnie w zakresie metod neurorozwojowych);
– doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu zawodu fizjoterapeuty (potwierdzone świadectwami pracy lub innymi dokumentami).
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną. Do doświadczenia nie będą wliczane praktyki.
Wymagania dodatkowe:
– umiejętność zarządzania zespołem;
– komunikatywność;
– bardzo dobra organizacja pracy;
– samodyscyplina i samodzielność;
– przestrzeganie zasad etyki zawodowej;
– empatia;
Oferujemy:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (praca od poniedziałku do piątku, 7:35 h/dzień );
– atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie;
– nieograniczone możliwości rozwoju;
– pracę w merytorycznym zespole w bardzo dobrze wyposażonym ośrodku.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@tecza.org.pl
Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. 500009865
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (oferty bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane):
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:
1) Administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo Tęcza w Szczecinie z siedzibą w Szczecinie (70-392), Ks. Piotra Wawrzyniaka 7a;
2) Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
3) Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres poczty elektronicznej Administratora (podany w ogłoszeniu).
Skip to content